Téma: Rozjezdy nejen pro hvězdy, část 2.

01.01.1970     komentářů

 ... čtěte více

Už teď se můžete těšit na další měsíc!

Příští téma: "Jak jsme měnili firemní kulturu"

Garantem tématu:

Milí čtenáři,
prosinec a leden věnujeme startupům a mladým byznysům. V únoru jsme se rozhodli zaměřit se na fenomén změny firemní kultury.

Vždyť ve firemním světě není příliš náročnějších a důležitějších úkolů, než změna zaběhlých pořádků a rutiny. A přerod k novému stylu často tak bolí a mezi svými kolegy najdeme tolik těch, kteří se zuby nehty brání...

 
DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU
Téma
Adéla Jansová (Bake Me): Před rokem by mě nenapadlo, že mě bude bavit péct

Adéla Jansová (Bake Me): Před rokem by mě nenapadlo, že mě bude bavit péct

17.01.2014  Radim Koštial 0  komentářů

Když je řeč o startupech a nových nápadech, hodně často se stočí k technologiím a IT. Je osvěžující, když poznáme zajímavé projekty i z úplně jiných oblastí....

 
Václav Horník (windguru): Tu radost bych jako účetní v životě nezažil

Václav Horník (windguru): Tu radost bych jako účetní v životě nezažil

09.01.2014  Radim Koštial 5  komentářů

Když mi loni surfeři v Portugalsku ukázali internetový server windguru.com, nerozuměl jsem vůbec ničemu. Pak jsem pomalu pochopil ten detailní chuchvalec informací jako...

 
Budujete svou vysněnou firmu? Chytrý nábor je vaše mise číslo 1

Budujete svou vysněnou firmu? Chytrý nábor je vaše mise číslo 1

08.01.2014  Petr Hovorka 0  komentářů

Prvních deset lidí ve firmě je pro vaši značku rozhodujících. Jsou to totiž ti, kteří vtisknou vaší značce tvář a rozdýchají její DNA, které do byznysu přináší...

 
Příběh Prezi - od Budapešti po San Francisco

Příběh Prezi – od Budapešti po San Francisco

01.01.2014  Radim Koštial 3  komentářů

Jen máloco nás v tom, co děláme, posune dopředu tak, jako zahraniční zkušenost prožitá nebo alespoň přenesená. Úspěšnými podnikatelskými příběhy se tedy nemusíme...

 
HUB Praha - síla kolektivní inspirace

HUB Praha – síla kolektivní inspirace

31.12.2013  Petr Skondrojanis 2  komentářů

Jednoho odpoledne jsem seděl doma před počítačem a vymýšlel podobu jakéhosi projektu. Už dva dny jsem zůstával zaseklý v jednom bodě a nemohl se pohnout dopředu....

 
Většina startupů na začátku peníze nepotřebuje - rozhovor s investorkou Margaretou Křížovou

Většina startupů na začátku peníze nepotřebuje – rozhovor s investorkou Margaretou Křížovou

31.12.2013  Petr Skondrojanis 1  komentářů

O Margaretě Křížové si většina lidí myslí, že investuje do startupů hlavně peníze za konkrétní menší podíl ve firmě. Ano, tak tomu možná bylo v pořadu Den...

 
Lukáš Sedláček: Startup je sice fajn, ale je to především velká dřina

Lukáš Sedláček: Startup je sice fajn, ale je to především velká dřina

31.12.2013  Radim Koštial 0  komentářů

Lukáš Sedláček chce, aby jeho European Leadership & Academic Institute (ELAI) fungoval ne pro profit samotný, ale pro možnost použít profit z výdělečných aktivit na...

 
Petra Pavičová: Máme se hodně co učit o zkracování procesů

Petra Pavičová: Máme se hodně co učit o zkracování procesů

31.12.2013  Lenka Mydlová 0  komentářů

Flexibilita, energie, efektivita a odvaha – to jsou vlastnosti, které na rozdíl od podnikatelských noviců nejvíce chybí zaměstnancům korporací. Tvrdí to Petra Pavičová,...

 

Minulá témata

 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy