Téma
Téma

Rozhovor s Liborem Malým o strategii

03.06.2013  Petr Skondrojanis 7  komentářů

S Liborem Malým jsem se potkal poprvé při finálním kole výběrového řízení do LMC, kde jsem měl začít s projektem podpory flexibilního zaměstnávání a částečných úvazků. Když jsme si plácli, dozvěděl jsem se, že Libor si před posledním kolem bere na pomoc “Knihu zrození”. Což je kniha, která nemá s psychologií ani s jakoukoliv jinou vědou nápomocnou ke správnému výběru lidí, nic společného.

V podstatě nemá tato kniha ani nic společného s astrologií, přesto na každý den v roce je charakteristika člověka, který se ten den narodil. Když jsem si knížku v knihovně LMC půjčil, zjistil jsem, že na mě popis pasuje a to skoro 100%. S Liborem jsem se potkával rád, je to te typ lídra, který když na vás nemá čas, tak na vás nemá čas a když na vás čas má, tak vám ho věnuje na 100%. A dělá spoustu věcí jinak než běžní manažeři a to včetně  tvorby strategie. O té jsme si povídali v jeho již bývalé oblíbené zasedačce “sluneční”.

Michal Martoch

Prácenadalku.cz 

Díky moc za tenhle rozhovor. Ty kruhy vizionáře – realizátora/pragmatika – kritika musíme vyzkoušet.

13.06.2013 16:01   Reakce

František Klepač

Výborná ranní káva, moc děkuji. Nemá náhodou někdo tušení, o které knize se tu mluví? Titul "Kniha zrození" je k nedohledaní. Napadá mě kniha od Dan Millmana – Čísla života. Jen pro zajímavost. S pozdravem František

15.06.2013 14:19   Reakce

Libor Malý

Den Zrozeni, Nakladatelství Dobra, Celetná ulice

25.06.2013 23:11   Reakce

František Klepač

Super. Moc děkuji.

19.07.2013 22:21   Reakce

Zbynek

Development Atelier 

No naprosto úžasný rozhovor panove. Je zážitek poslouchat slova a citit tu nasměrovanou energii! Díky Pro zájemce o studium a detailnější popis trojúhelníku pozic, o kterem Libor mluvi ... viz na www termín Disney Triangle ... Taxe ten proces jmenuje .. A je fakt super

17.06.2013 21:56   Reakce

Guru

Tenhle rozhovor je zajimavy pro kazdeho zacinajiciho psychologa. Zajimal by me jeste pro srovnani rozhovor (na stejne tema) s nekym z tymu Linkedin. Myslim, ze by to bylo velmi zajimave a poucne.

09.07.2013 23:23   Reakce

Jarek Procházka

Petře, díky moc za rozhovor! Konečně jsem dokoukal do konce a fakt super inspirující a přesto konkrétní ;)

09.08.2013 22:12   Reakce

Minulá témata

Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy