Téma: Management 21. století

01.01.1970     komentářů

 ... čtěte více

Už teď se můžete těšit na další měsíc!

Příští téma: "Leadership mezi kulturami"

Garantem tématu:

K tématu měsíce mě dovedlo moje světoobčanství, má obrovská vášeň porozumět lidem bez ohledu na hranice a můj hluboký obdiv vůči těm, kdo dokázali lidi inspirovat, aniž by s nimi sdíleli stejný jazyk a stejné zvyky. Jsou leadeři, kteří si dokážou získat respekt bez ohledu na to, na jakém místě planety se objeví. Co v sobě mají tak jedinečného? Lze se to naučit? Je to vzácný jev? A jak se k tomu všemu vlastně staví český manažer, český zaměstnanec, český člověk?

 
DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU
Téma
Dagmar Suissa zve na měsíční téma - Leadership mezi kulturami

Dagmar Suissa zve na měsíční téma – Leadership mezi kulturami

05.12.2012  Dagmar Suissa 1  komentářů

Narodila jsem se v nevýznamném městečku na česko-polské hranici. V mých žilách se mísí krev česká, španělská, portugalská a rakouská. Svá studentská léta jsem...

 
Co kdyby Messi prohlásil že to, jestli dá gól, záleží na trenérovi?

Co kdyby Messi prohlásil že to, jestli dá gól, záleží na trenérovi?

03.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Ta otázka zní hodně divně, ne? A proč se vůbec ptám? Trávím dost času "googlením" zpráv a článků točících se kolem přístupu firem k angažovanosti, či neangažovanosti...

 
10 šéfovských zvyků, se kterými je třeba skončit nejlépe dnes!

10 šéfovských zvyků, se kterými je třeba skončit nejlépe dnes!

03.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Možná si toho nevšímáte každý den, ale management prochází zásadní změnou. Staré časy příkazů a kontroly končí a jsou postupně nahrazovány metodou důvěřuj...

 
Rozhovor s Petrem Šídlem - Většina korporací je mrtvých. Ony to ještě nevědí, ale jsou.

Rozhovor s Petrem Šídlem – Většina korporací je mrtvých. Ony to ještě nevědí, ale jsou.

03.12.2012  Radim Koštial 1  komentářů

Petr Šídlo (37 let) má vymýšlení a rozjezd nových věcí v krvi. Po dvanácti letech, kdy si vyzkoušel práci konzultanta, vedoucího projektů, atmosféru start-upů a...

 
Rozhovor s Leopoldem Barešem - Byli jsme drzí a nebáli se vstoupit mezi nejlepší designery a architekty na světě

Rozhovor s Leopoldem Barešem – Byli jsme drzí a nebáli se vstoupit mezi nejlepší designery a architekty na světě

03.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Sipral je jednička na trhu prosklených fasád a ve východní Evropě nemá konkurenci. Kromě toho je také čím dál úspěšnější i v zemích západní Evropy. Sipral...

 
Rozhovor s Vladímírem Smutným - Když ze sebe nedáš světu to nejlepší, nemůžeš být opravdu šťastný.

Rozhovor s Vladímírem Smutným – Když ze sebe nedáš světu to nejlepší, nemůžeš být opravdu šťastný.

03.12.2012  Radim Koštial 1  komentářů

Vladimír “Sid” Smutný. Komu se u tohoto jména vybaví téměř zapomenutá recese Miloš Frýba for President, devadesátá léta a Radio 1 anebo top manažer Microsoftu,...

 
Lídr by se měl dívat dál než na zisk a ztrátu. Rozhovor s Eldertem Jan Van Herkem

Lídr by se měl dívat dál než na zisk a ztrátu. Rozhovor s Eldertem Jan Van Herkem

03.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Eldert Jan Van Herk našel před několika lety odvahu vystoupit ze zajetého vlaku korporace. A pustil se na vlastní nejistou cestu s cílem vyvíjet a uvádět na trh výrobky,...

 
8 trendů malých byznysů pro 21. století

8 trendů malých byznysů pro 21. století

03.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Vedení malého byznysu vyžaduje denní pozornost operativě. To vyrušuje od pohledu vpřed. Abyste uspěli, musíte vůbec vědět, co tam je, abyste lépe plánovali a odvraceli...

 
HR Jam Session - Management 21. století

HR Jam Session – Management 21. století

02.12.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Jaký je management v 21. století, je vůbec jiný a v čem by měl být jiný? V celém měsíčním tématu nás zajímají nové přístupy k řízení firem, odpovědnost,...

 
Radim Koštial zve na měsíční téma - Management 21. století

Radim Koštial zve na měsíční téma – Management 21. století

01.11.2012  Radim Koštial 0  komentářů

Čím je pro mě téma Management 21. století? Zažil jsem start-up, poznal jsem střední i velkou firmu, nadnárodní korporaci. Setkal jsem se s mnoha šéfy, manažery, vizionáři...

 

Minulá témata

 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy