Téma
Téma

Martin Hudeček: Prokrastinaci beru jako marketingový tah

06.08.2015  Lenka Mydlová 71  komentářů

„Na kurzu time managementu jsem nikdy nebyl. Čas nevnímám jako fyzikální veličinu. Představuje pro mě energii, kterou věnuji oblastem, na kterých mi záleží,” říká Martin Hudeček – ředitel úspěšné IT firmy, student DAMU, kouč, přispěvatel HR kavárny, běžec, otec a manžel. Ať už Martina potkáte kdekoliv, energie z něj přímo sálá.

Martine, co ti teď zabírá nejvíc času?

Propojování lidí. Pohybuji se v IT firmě, korporacích, neziskovkách, v divadle, na DAMU, a díky tomu se setkávám s mnoha různými lidmi. A udržování vazeb s nimi považuji za svou největší práci. 

Současné rozdělení času mezi všemi aktivitami ti vyhovuje?

Teď je to vlastně ideální. Zažívám dost svobody, pracuji s lidmi, které mám rád a na které se mohu spolehnout. Navíc mě to všechno neskutečně baví. Čas nevnímám jako fyzikální veličinu. Spíš pro mě představuje energii, kterou věnuji nějaké oblasti. 

Jak se ti podařilo takového ideálního stavu dosáhnout?

Může to znít jako klišé. Na začátku jsem investoval hodně let, energie, peněz a času do sebe. Intenzivně jsem se vzdělával, absolvoval pětiletý akreditovaný kurz koučování, k tomu přidal dvouletou nástavbu. Hodně času jsem tedy strávil poznáním sebe sama. Sbíral jsem odvahu žít podle svých hodnot, a možná i díky tomu se svět kolem mě začal ke mně chovat přátelštěji a jde mi naproti.

Funguješ jako ředitel cca padesátihlavé firmy. Působíš na mě jako časově dost nezávislý člověk. Jak se ti s vlastníky firmy podařilo vyjednat tak velkou míru svobody?

Jsem typ držák, svým projektům se věnuji dlouhodobě. V Orbitu působím už třináct let, a takových osm až deset let intenzivně pracujeme na vztazích a vzájemné důvěře. Díky tomu dnes mám od vlastníků vysokou míru důvěry a respektu k tomu, jak k věcem přistupuji. Je to záležitost dlouhodobé a kontinuální práce, rychle – třeba za rok – to vybudovat neumím. 

Přečtěte si Martinovy články na HR kavárně

Co na tvé rozpětí a rozdělení času říká okolí? Nevyčítají ti, že je zanedbáváš?

Mám velmi silnou oporu ve své ženě a v celé rodině. To je skvělý základ. Někdy se mi ale stává, že se mi „utopí” mí kolegové. Uznávám velkou míru svobody a zjistil jsem, že moje prohlášení „řekni si, až budeš něco potřebovat”, často nefunguje a lidé potřebují více kontroly nebo užší mantinely. Dávám si proto pozor, jakými lidmi se obklopuji a jaký mezi sebou máme „kontrakt”. Umím do jednotlivých činností v danou chvíli zkoncentrovat skutečně hodně energie. A to zase mnoho lidí oceňuje. Přijdu, dám impuls a zase se vytratím. Tím dám prostor. Pokud bych zůstal moc dlouho, měl bych tendenci ten prostor vyplnit. Pro všechny je dobré, když svou pozornost dávkuji. V minulosti jsem byl někdy donucen zůstat delší dobu na jednom místě. Když byla krize a my jsme firmu řídili velmi operativně, byli kolegové překvapeni, jakého detailu jsem schopen a jaký umím být pes.

Zmiňuješ energii. Kde ji dlouhodobě bereš?

Je to takové perpetum mobile. Na mě funguje právě to, že mám víc „ostrůvků”, mezi kterými přecházím. Mám radost, když některé z nich pomůžu propojit. A stejně jako energii dávám, tak si ji i beru. Třeba když jsem učil na DAMU, přišel jsem večer domů a byl jsem schopný si jen sednout, dát si sklenku vína a zírat na zeď. Pak jsem se ale ráno probudil a zjistil, že energie ze zážitku učení právě doputovala. Funguje u mne pozitivní pohled na sebe a na svět. Občas potřebuji zavřít oči a letět. Často se potřebuji setkávat s lidmi, kteří dělají něco, co mě fascinuje. Když navíc zjistíme, že si můžeme být vzájemně užiteční, je to čistý, ekologický zdroj.

Krátkodobé únavě se ale asi nevyhneš ani ty. Co ti v takové chvíli pomáhá dobít baterky?

Rád čtu, nejraději fantasy. Mám radost, když objevím novou ságu, do které se můžu ponořit a zapomenout na sebe a na svět. Taky běhám, ale ne za výkonem, prostě jen tak. Baví mě ten pohyb jako takový. To jsem se taky musel naučit – nesnažit se pořád zlepšovat a nedávat si mety. Někdy se jen tak dívám na televizi. Nebo se potkávám s kamarády. Občas si také udělám den pro sebe. Nedávno jsem třeba celý den strávil v knihovně. 

Co ty a školení time managementu? Absolvoval jsi vůbec nějaké?

Na kurzu time managementu jsem nikdy nebyl. Nefunguje to na mě. Mám jeden šuplík a v něm všechny věci, které potřebuji. Batoh, ve kterém nosím všechno. E-maily netřídím, protože kdybych s tím začal, zapomněl bych, jak jsem to třídění zamýšlel. Všechno mám na jedné hromadě. Důležité je pro mě vědět, co hledám. 

Když ne time management, jak zvládáš prokrastinaci, která se teď skloňuje ve všech pádech? 

Prokrastinaci beru jako velmi dobrý marketingový tah. Vnímám ji jako pozitivní věc. Pořád se snažíme všechno řídit a mít na všechno techniky. Podle mě je ale dobře nechat věci být – a ono se něco stane. 

Jde ale přístup „nechat věci, aby se staly” zastávat i v byznysu?

Často. Třeba já se s klientem bavím o spoustě věcí, které s byznysem zdánlivě nesouvisejí. A je jedno, jestli si povídáme o lidech, kolech, o moři nebo o lodích. Nakonec k našemu byznysu vždycky dojdeme. Povzbuzujeme i naše obchodníky, aby měli různé oblasti, o kterých se mohou s klientem bavit a být užiteční. Třeba jeden z našich obchodníků se v neziskové organizaci věnoval lidem po výkonu trestu, kteří chtějí nastoupit do práce. Dohodli jsme se, že tam bude i nadále působit každý pátek. Aby měl o čem mluvit s klienty, udržoval si pokoru a něco nového se při spolupráci s lidmi v těžké životní situaci učil.

Kdo dnes není „busy”, jako by nebyl. Nespěcháme podle tebe zbytečně?

Spíš si myslím, že spěchat neumíme. Když už spěcháme, ať je to s elegancí. Dnešní požadavky vedou k rychlosti. Zákazník nebude týden čekat, až se rozmyslíme a pustíme do práce. Spíš si myslím, že spěchu zbytečně často podléháme a stává se z něj jediný mód, ve kterém umíme existovat. Málo jdeme po smyslu. Pokud reaguji rychle, protože v dané situaci je to podle mě přínosné, je to v pořádku. Pokud ale reaguji rychle jen proto, že nevím, jak jinak bych mohl reagovat, s tím už je dobré něco udělat. 

A co když máš dovolenou? Daří se ti odstřihnout se od každodenních aktivit?

Většinou se odstřihnu částečně. Jsou projekty, na které se rád podívám s odstupem. Lidi, o kterých se mi dobře přemýšlí na pláži nebo u dobré zmrzliny. Ani by mě nenapadlo vzít si s sebou notebook. To je ale součástí určitého kariérního vývoje. Ve své dnešní pozici už nemusím být tak dostupný – zákazníci mají své obchodníky, ve firmě si to dokážu nastavit. Když jsem působil jako obchodník a věděl jsem, že předkládáme nabídku, makal jsem dovolená nedovolená. U top manažerů ale považuji za selhání, pokud během dovolené pracují. Je to pro mě příznak zvláštní firemní kultury, která nutí lidi být neustále na příjmu. Je fajn být občas offline.

Alice Egnerova

Andre Credit Union IQ 

Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali kredit. Chtěl bych poděkovat panu Andreu Reynoldsovi za poskytnutí půjčky ve výši 35 000 EUR, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a radím každému, kdo dnes potřebuje naléhavou půjčku, aby laskavě kontaktoval Andre Credit Union IQ e-mailem: (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc se svými přáteli.

17.06.2020 13:52   Reakce

Ashley

Dr Ugbodu Herbal Medicine 

Jsem zde, abych ocenil doktora Ugbodu za použití jeho bylinného léku k vyléčení mě z viru Herpes. Čtyři roky žiji s tímto virem a je to pro mě výzvou, byl jsem tak zmatený, protože užívám několik léků, abych byl vyléčen, ale veškerá moje snaha byla marná. Jednoho rána jsem procházel internet, pak jsem viděl několik svědectví o tom, jak Dr. Ugbodu vyléčil lidi z Herpes viru a jiných druhů nemocí, takže jsem ho okamžitě kontaktoval a vysvětlil mu své potíže, pak mě ujistil, že mě vyléčí, dal mě nějaké pokyny, které jsem následoval. Poté připravil bylinný lék a poslal mi ho, který jsem používal dva týdny, a všechno, co mi připadalo jako sen, když jsem zjistil, že herpes virus byl úplně pryč, doporučuji tímto bylinkový lék Dr. Ugbodu každému, kdo trpí jakýmkoli druhem. nemocí včetně: HIV / AIDS, HERPES, RAKOVINY, HEPATITISY B, DIABETŮ, LIDSKÉHO PAPILLOMAVIRU, LUPU (Lupus Vulgaris nebo Lupus Erythematosus atd. Má na všechny léky. Rovněž je velmi dobrým a čestným bylinkovým lékařem.) Kontaktujte WhatsApp / Zavolejte: +2348146022319 nebo e-mailem: doctorugboherbalmedicines@gmail.com

17.06.2020 13:58   Reakce

mark

loan 

Nabízíme soukromé, obchodní a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2% za jeden rok až do 50 let splácení kdekoli na světě. Nabízíme půjčky od 5 000 do 100 milionů EUR. Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Ztrácíte v noci starosti, jak získat legitimního půjčovatele úvěru? Kousáte si nehty do rychlého? Namísto toho, abyste vás zasáhli, kontaktujte nyní Mark Home Loan (Loan Services), specialisty, kteří pomáhají zastavit půjčky na špatnou úvěrovou historii, a hledejte řešení, jehož vítězstvím je naše poslání. Nebo se obraťte na společnost whatsapp number +393512581688 E-mail: markglaycompanyloanpay_instant@yahoo.com Žadatelé musí vyplnit formulář žádosti po zapůjčení: ÚVĚR ŽÁDOSTI Vaše jméno a příjmení * Tvůj e-mail * Tvé telefonní číslo * Vaše adresa * Tvoje město * Stát / provincie * země * Sex * Datum narození * Mít účet? * Už jste se přihlásili? * Potřebná výše úvěru * Délka půjčky * Účel půjčky * Požádali jste už v nějaké půjčovně před * Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID: * E-mail půjčovatele: markglaycompanyloanpay_instant@yahoo.com pozdravy, Mark Glay. markglaycompanyloanpay_instant@yahoo.com

19.07.2020 11:37   Reakce

Oberoj

100 000 Kč půjčka – 5 000 000 Kč Ahoj, Jsem čestný soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, půjčky komerční / komerční , studentské půjčky, půjčky na auta, leasing / financování vybavení, mostní půjčky, konsolidace dluhů, zrušení / správa dluhů, půjčky na bydlení a Vánoce, dluhopisy atd. Doba trvání mé půjčky je obecně minimální. 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických a právnických osob, podniky, malé a střední a velké podniky atd. Flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkými úroková sazba 2% ročně. Platí však podmínky. Máte-li zájem o výše uvedené nabídky, dovolte mi, abych vám pomohl s mými důvěryhodná zkušenost prokázaná dnes! Kontaktujte mě e-mailem: obermajerjosef701@gmail.com

19.10.2020 07:25   Reakce

Oberoj

100 000 Kč půjčka – 5 000 000 Kč Ahoj, Jsem čestný soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, půjčky komerční / komerční , studentské půjčky, půjčky na auta, leasing / financování vybavení, mostní půjčky, konsolidace dluhů, zrušení / správa dluhů, půjčky na bydlení a Vánoce, dluhopisy atd. Doba trvání mé půjčky je obecně minimální. 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických a právnických osob, podniky, malé a střední a velké podniky atd. Flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkými úroková sazba 2% ročně. Platí však podmínky. Máte-li zájem o výše uvedené nabídky, dovolte mi, abych vám pomohl s mými důvěryhodná zkušenost prokázaná dnes! Kontaktujte mě e-mailem: obermajerjosef701@gmail.com

19.10.2020 07:25   Reakce

lendingtree

lendingtree 

Podnikatelský úvěr je určen pro všechny podnikatele, malé a střední podniky a začátečníky, kteří potřebují hotovost a nebudou jim v bance půjčovat. Půjčka je poskytována od 50 000 do 20 000 000 Kč. Splatnost půjčky lze zvolit od několika měsíců do 20 let. Zajištění úvěru je vhodné na nemovitosti, byt a družstvo, pozemky. Poskytnuté prostředky lze použít na všechno, na zahájení podnikání, rozšíření podnikání, překlenovací období, oddlužení, exekuci. Všechno můžete dělat z domova. Neplatíte žádné poplatky předem. Na svém účtu máte peníze do 48 hodin: lendingtreeloan460@gmail.com

28.11.2020 08:39   Reakce

Mike Morgan

MIKE MORGAN LOAN FINANCIER 

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (muthooth.finance@gmail.com) Call or add us on what's App +91-7428831341

02.01.2021 14:45   Reakce

Stefanka Pavel

Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin. 

Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 000 Kč, kde není třeba ručit nemovitostí. Je vyžadován pravidelný měsíční příjem a státní občanství České republiky. Osobní přístup ke každé aplikaci. Zaručuji vám rychlá a seriózní jednání. Celá půjčka, i se splácením finančních prostředků, do 24 hodin. Půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých závazků. Vysoká propustnost schválených aplikací. Kontaktujte mě prosím: pujckyuver101@gmail.com

04.01.2021 17:14   Reakce

Stefanka Pavel

Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 000 Kč, kde není třeba ručit nemovitostí. Je vyžadován pravidelný měsíční příjem a státní občanství České republiky. Osobní přístup ke každé aplikaci. Zaručuji vám rychlá a seriózní jednání. Celá půjčka, i se splácením finančních prostředků, do 24 hodin. Půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých závazků. Vysoká propustnost schválených aplikací. Kontaktujte mě prosím: pujckyuver101@gmail.com

04.01.2021 17:15   Reakce

World Loan

Uvery a pujcky 

Zajištení zástavou nemovitosti, což umožnuje mnohem nižší mesícní splátky. Možnost zástavy i druhé v poradí. Spojíme veškeré Vaše pujcky v jednu. Splácet budete pouze jednu splátku s možností dlouhodobého i krátkodobého úveru. Úver lze kdykoliv predcasne vyplatit. Exekuce není prekážkou. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jak v oblasti nebankovního, tak i bankovního sektoru a oprávnení od CNB Vám garantujeme profesionální rešení. Ke klientum pristupujeme individuálne podle jejich možností a potreb. Rychlé vyrízení a jasné podmínky. Úvery zajištujeme pro zamestnance i podnikatele. email:kdfin11@gmail.com whatsapp+19704801402

14.01.2021 09:25   Reakce

quickloan

naléhavá a seriózní nabídka půjčky 

Rychlá půjčka Rychlá půjčka (quickloan100@seznam.cz). E-mail: quickloan100@seznam.cz Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám hodně kapitálu. Abyste mohli čelit finančním potížím, potřebujete půjčky mezi jednotlivci a nakonec se odmítnutím vaší složky dostanete ze slepé uličky vytvořené bankami. Jsme skupina finančních odborníků, kteří vám pomohou s částkou, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 Kč. Naše úroková sazba je 2% ročně, zde jsou oblasti, kde vám můžeme pomoci: * Finanční * Hypoteční úvěr * Investiční úvěr * Půjčka na auto * Konsolidační dluh * Úvěrová splátka * Osobní půjčka * Jste zaregistrováni * Banujte bank a nemusíte zvýhodněte banky nebo spíše máte projekt a musíte mě **** kontaktovat a já vám pomůžu. E-mail: quickloan100@seznam.cz

16.01.2021 16:21   Reakce

Nabídka půjčky

Nabídka půjčky 

Nabídka půjčky Najděte si půjčku na oživení svého podnikání, ať už jde o projekt, nebo potřebujete peníze z nějakého jiného důvodu nebo z čehokoli chcete. Jsme připraveni poskytnout půjčku každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi velikost vaší žádosti o půjčku a její délku. Kontaktujte mě prosím: – Finanční pomoc, – Půjčka okamžitě, – Nebankovní půjčka, – Půjčka na konsolidaci, – Půjčka na vaše projekty, – Půjčka na podporu rodiny, – Půjčka na školení vašich dětí. – Půjčka pro vaše potřeby. kontaktujte mě:pkuvery0@post.cz

04.02.2021 14:43   Reakce

Petra

Petra Helcova 

Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 000 Kč, kde není třeba ručit nemovitostí. Je vyžadován pravidelný měsíční příjem a státní občanství České republiky. Osobní přístup ke každé aplikaci. Zaručuji vám rychlá a seriózní jednání. Celá půjčka, i se splácením finančních prostředků, do 24 hodin. Půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých závazků. Vysoká propustnost schválených aplikací. Kontaktujte mě prosím: E-mail: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514

20.05.2021 08:40   Reakce

Anna Jana

Nyní máte na svém účtu bezpečnou a spolehlivou rychlou půjčku za méně než pár minut. Upřímně souhlasím s tím, že vám poskytnu půjčku ve výši 70.000 Kc – 70.000.000 Kc za velmi výhodnou úrokovou sazbu 2%. Půjčka bude nyní rychle vložena na váš bankovní účet bez zpoždění a minut. Splácení půjčky začíná na 1-15 let a více. Získejte bezpečnou půjčku kontaktováním: kdfin11@gmail.com

20.05.2021 08:42   Reakce

World Loan

Jana 

Nyní máte na svém účtu bezpečnou a spolehlivou rychlou půjčku za méně než pár minut. Upřímně souhlasím s tím, že vám poskytnu půjčku ve výši 70.000 Kc – 70.000.000 Kc za velmi výhodnou úrokovou sazbu 2%. Půjčka bude nyní rychle vložena na váš bankovní účet bez zpoždění a minut. Splácení půjčky začíná na 1-15 let a více. Získejte bezpečnou půjčku kontaktováním: kdfin11@gmail.com

20.05.2021 23:00   Reakce

Půjčka jednotlivcům

Půjčka jednotlivcům Dobrý den, pane a paní Tato zpráva je určena jednotlivcům, chudým nebo všem kteří potřebují konkrétní půjčku na obnovu svého života. hledáte půjčku na oživení svých aktivit nebo na realizaci projektu nebo na koupi bytu, ale máte bankovní zákaz, nebo byl váš spis v bance odmítnut. Jsem jednotlivec. Poskytuji půjčky od 5 000 do 50 000 000 Kč všem lidem schopným splnit podmínky. email: kocianova199@email.cz whatsapp: +420792226864

30.05.2021 18:13   Reakce

obermajer

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: obermajerjosef701@gmail.com

31.05.2021 12:08   Reakce

richard lam

PŘÍLEŽITOST PŮJČKY Jste podnikatel, průmyslník, obchodník nebo jakákoli jiná osoba s finančními problémy. Chcete rozšířit své podnikání, chcete zahájit podnikání, máte splácet dluhy, pak je Wang Lee Loan Service odpovědí na vaše otázky. Nyní máte jedinou osobu, která vám může pomoci. Je to tento muž, pan Wang Lee., Kontaktujte ho prosím prostřednictvím jeho e-mailové adresy: wangleetitleloanservice355@gmail.com a budete plně spokojeni.

06.06.2021 23:33   Reakce

richard lam

richardlam5557@gmail.com 

PŘÍLEŽITOST PŮJČKY Jste podnikatel, průmyslník, obchodník nebo jakákoli jiná osoba s finančními problémy. Chcete rozšířit své podnikání, chcete zahájit podnikání, máte splácet dluhy, pak je Wang Lee Loan Service odpovědí na vaše otázky. Nyní máte jedinou osobu, která vám může pomoci. Je to tento muž, pan Wang Lee., Kontaktujte ho prosím prostřednictvím jeho e-mailové adresy: wangleetitleloanservice355@gmail.com a budete plně spokojeni.

06.06.2021 23:46   Reakce

Mike Morgan

MIKE MORGAN LOAN FINANCIER 

Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan,student Loan, debt consolidation Loan e.t.c. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)

21.06.2021 22:13   Reakce

Mike Morgan

MIKE MORGAN LOAN FINANCIER 

We offer business & personal loans at 3% Interest Rate. email us at (muthooth.finance@gmail.com) Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)

22.06.2021 20:50   Reakce

World Loan

Jana 

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti s možností zástavy i druhé v pořadí. Exekuce ani dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení malých nevýhodných půjček. Pokud se jedná o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Celý proces Vám také podrobně vysvětlíme. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 608758113, Email.kdfin11@gmail.com

08.07.2021 17:08   Reakce

Vážná a poctivá nabídka půjčky

Vážná a poctivá nabídka půjčky 

Vážná a poctivá nabídka půjčky Dobrý den, paní a pane, z důvodu důvěry as cílem pomoci jednotlivcům a podnikům poskytujeme půjčky od 2 000 do 2 000 000 EUR za výhodnou sazbu.Můžete mě kontaktovat na méme-mailu: pkuvery0@post.cz whatsapp +43 681 20391649

16.07.2021 18:50   Reakce

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky 

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky Dobrý den, jsem soukromý věřitel nabízející půjčky. Vzhledem k tomu, že pracuji v ekonomické oblasti, nabízím půjčky od 5 000 do 10 000 000 Kč. Sdělte mi prosím výši vaší žádosti o půjčku i její délku. Moje půjčka je velmi bezpečná a čestná. Kontaktujte mě prosím na mé e-mailové adrese: martanova1248@email.cz Whatsapp: +420792226864

22.07.2021 10:56   Reakce

Eva Muchova

Rychlá, seriózní a velmi praktická nabídka půjčky. 

Nebankovní půjčka do 24 hodin. Potřebujete financování pro váš domov, pro vaše podnikání, pro nákup auta, nákup motorky, pro zahájení vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Je jedno jak moc. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splátky. kontaktovat e-mailem: muchova2@email.cz

17.01.2022 13:49   Reakce

Minulá témata

 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy