Téma
Téma

Georg Hodek: Když vás nebaví chodit do vlastní firmy a nechcete ji prodat

31.01.2014  Petr Skondrojanis 2  komentářů

Isifa není nijak velká firma, není to korporace. Ale na druhou stranu není ani malá a každý s výsledky její práce přijde skoro denně do styku. Isifa totiž poskytuje médiím a reklamním agenturám obsah, který pro ni vytvoří externí fotografové.

S jejím majitelem Georgem Hodkem jsme se potkali minulý rok na naší konferenci Brand Mixer. Hovořil o tom, že se Isifa zastavila a on nevěděl, co s ní dál. Najednou ho to přestalo bavit a zjistil, že to nebaví ani jeho lidi. A tak se rozhodl pro radikální proces změny a první krok, který udělal, bylo, že se odjel sám vzdělávat, protože pokud chceme měnit firemní kulturu, musíme hlavně začít měnit sami sebe, naše myšlení a náhled na běžné věci.

Potkali jsme se v jeho kanceláři, kam se po 18 měsících změnového procesu zase vrací rád. Změny ještě nejsou u konce, ale mají už své pozitivní výsledky – nejen to, že se Georg Hodek zase s nadšením pustil do práce, ale třeba i to, že jeho zaměstnanci už věří, že Isifa tady je, bude a poroste, a oni k tomu chtějí přispět. Užijte si příběh s dobrým koncem a snad vás bude inspirovat stejně jako mne. 

Video a zvuk: Libor Kozák

Radim Koštial

Všem lídrům a lídříkům doporučuju nenechat se odradit stopáží a tenhle rozhovor shlédnout. Krásné je, jak se všechny naše příspěvky k tématu setkávají v jasných a styčných bodech. Baví mě to :)

04.02.2014 12:54   Reakce

Petr Skondrojanis

my own name 

George je prostě skvělej. On to říká od srdce a tak jak to cití. Žádny hry a "chci se ukazat" A baví mě že to má dobrý konec a s nadšením pokračuje. Docela jsem se u toho rozhovoru bavil.

04.02.2014 18:06   Reakce

Minulá témata

 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy