Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 8. 7. do 14. 7.

08.07.2013  Bára Klimešová 4  komentářů

Nejen předpověď počasí nám slibuje krásný týden! Dnes má svátek Nora a navíc kvetou lekníny. V úterý oslaví svátek světoví veterináři (a že jich je) a ve středu ajťáci. Nic proti ajťákům, důležitější ale je, že středa je také Mezinárodním dnem štěstí!!! No a ve čtvrtek máme svůj den my všichni! To je ale bohatý týden, co? Pátek je ve znamení borůvek, sobota mi nepřijde zajímavá, ale ta neděle!!! Hurá k vodě! Do té doby mějte krásný týden.

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Petr Skondrojanis

Tenhle týden nás čekají samé veselosti :) borůvky, den populace a v neděli mezinárodní koupací den. jdu si koupit koupací čepici. Díky Báro :)

08.07.2013 10:26   Reakce

Radim Koštial

Přemýšlel jsem nad tím, jestli Mezinárodní den ajťáků a den štěstí v jeden den, nebylo stanoveno záměrně, protože se jedná o spojené nádoby. Ze všech ajťáků, co znám, si nepamatuju žádného, kdo by nebyl šťastný. Ajťáci jsou šťastní. Takovým trošku jejich způsobem, ale šťastní :)

08.07.2013 10:37   Reakce

bára klimešová

... díky, kluci, ale já musím přidat jedno dementi, než se to provalí :-)... podařilo se mi nechat se zmást jednou databází mezinárodních dnů a opravuji středu: patří jen ajťákům, na mezinárodní den štěstí se budeme těšit v březnu... to nám ovšem zdaleka nemůže zabránit v tom, abychom byli šťastní už teď :-)

09.07.2013 09:33   Reakce

Radim

Přesně taaak!

09.07.2013 10:01   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy