need an narrative essay where to buy dissertation umi finest papers review example of business continuity plan back paper writer homework help st johns sevenoaks how to start my own party planning business help me get motivated to do my homework homework help book reports dissertation de philo mthode
Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 6. 5. do 12. 5.

05.05.2013  Bára Klimešová 4  komentářů

Tento týden nás čeká Světový den astmatu a alergie, takže si s sebou solidárně vezměte kapesníky a rozhodněte nezapomeňte koupit v neděli kytku mamince! Další týden zvizualizovaný Bárou Klimešovou.

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

"Hepčí!" a "Smrk!" – to miluju :-) Ještě nám, Báro, utekl Den mytí rukou nebo Den čistých rukou, vlastně ani nevím jak se to jmenuje a vlastně ani dokonce nevím, jestli je to dneska nebo včera. Jestli to bylo včera, tak veselí povstalci mají jednoznačně přednost a jestli je to dneska, tak pro "Hepčí!" a "Smrk!" to platí jakbysmet. Takže nám vlastně neuteklo nic..... :-)

06.05.2013 09:06   Reakce

bára klimešová

... nic jsme neprošvihli :-), bude až v říjnu, dík za tip! http://www.tork.cz/Proc-Tork/Hygiena/Global-Handwashing-Day/

10.05.2013 00:00   Reakce

Hanka

EL BIO 

už se těším na pátek, první lety chroustů :-))) Miluju když mi při večerním zalévání zahrady narazí chroust mezi voči. :-)

09.05.2013 21:22   Reakce

bára klimešová

... podle čerstvých zpráv očitých místních svědků létali chrousti už ve středu, že by byly Klánovice v jiném časovém pásmu? :-)

10.05.2013 00:05   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy