need to buy an essay thesis statement for a research paper on eating disorders sales business plan examples ou creative writing summary of a business plan psychology research paper topics list help writing imaginative essay
Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 6. 5. do 12. 5.

05.05.2013  Bára Klimešová 4  komentářů

Tento týden nás čeká Světový den astmatu a alergie, takže si s sebou solidárně vezměte kapesníky a rozhodněte nezapomeňte koupit v neděli kytku mamince! Další týden zvizualizovaný Bárou Klimešovou.

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

"Hepčí!" a "Smrk!" – to miluju :-) Ještě nám, Báro, utekl Den mytí rukou nebo Den čistých rukou, vlastně ani nevím jak se to jmenuje a vlastně ani dokonce nevím, jestli je to dneska nebo včera. Jestli to bylo včera, tak veselí povstalci mají jednoznačně přednost a jestli je to dneska, tak pro "Hepčí!" a "Smrk!" to platí jakbysmet. Takže nám vlastně neuteklo nic..... :-)

06.05.2013 09:06   Reakce

bára klimešová

... nic jsme neprošvihli :-), bude až v říjnu, dík za tip! http://www.tork.cz/Proc-Tork/Hygiena/Global-Handwashing-Day/

10.05.2013 00:00   Reakce

Hanka

EL BIO 

už se těším na pátek, první lety chroustů :-))) Miluju když mi při večerním zalévání zahrady narazí chroust mezi voči. :-)

09.05.2013 21:22   Reakce

bára klimešová

... podle čerstvých zpráv očitých místních svědků létali chrousti už ve středu, že by byly Klánovice v jiném časovém pásmu? :-)

10.05.2013 00:05   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy