buying coursework fun creative writing ideas homework college online writing labs homework online st ephrem school personal statement essay for college applications resume professional resume service online best write my mba essay dissertation makers business plan pro reviews
Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 24. 6. do 30. 6.

24.06.2013  Bára Klimešová 2  komentářů

Nevíme, jak je to dnes s tou osteoporózou, ale to, že bude zítřejší Ivan plačtivým pánem, tak to asi ano. Ve středu se bojuje proti drogám, ve čtvrtek slaví Petrův zdar! všichni rybáři s cukrovkou i bez. Legrace ovšem začíná v pátek, kdy se ve školách rozdává vysvědčení. O víkendu se půjdou rodičové zklidnit na houby a v neděli oslaví svůj svátek nejen Šárka, ale i armáda. Vypadá to opět na nabitý týden. Z HR kavárny vám přejeme, ať je i povedený!

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

Báro přiznám se, že s tím tekutým Ivanem jsi nás tedy příliš nenadchla! Vypadá to, že Ivan nebude v kapalném stavu jenom v úterý, ale celý týden. Co ale pořád zkoumám, je sklon deště v chlívečku "úterý", který je stejný jako sklon vojáků v okýnku "neděle". To mně sice ladí vizuálně, nicméně netuším, jestli tím takhle náhodou nechceš něco naznačit, pokud se trvání deště týče... Houby v sobotu je dobrá zpráva, ne ale pro mě, protože sbírání hub mě nebaví. Teda baví, pokud najdu krásnou zdravou houbu na každém metru :)

24.06.2013 18:33   Reakce

bára klimešová

... ty jsi ale všímavý, Radime, sklonem deště jsem nechtěla naznačovat nic, nejspíš je pro mne tento úhel přirozený z kaligrafie, nicméně to vypadá, že do počasí se začínám trefovat docela přesně, i když diáře vznikají dost s předstihem... že bych byla zakletá rosnička a časem dělala kreslenou předpověď počasí :-) ?

28.06.2013 15:38   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy