Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 24. 6. do 30. 6.

24.06.2013  Bára Klimešová 2  komentářů

Nevíme, jak je to dnes s tou osteoporózou, ale to, že bude zítřejší Ivan plačtivým pánem, tak to asi ano. Ve středu se bojuje proti drogám, ve čtvrtek slaví Petrův zdar! všichni rybáři s cukrovkou i bez. Legrace ovšem začíná v pátek, kdy se ve školách rozdává vysvědčení. O víkendu se půjdou rodičové zklidnit na houby a v neděli oslaví svůj svátek nejen Šárka, ale i armáda. Vypadá to opět na nabitý týden. Z HR kavárny vám přejeme, ať je i povedený!

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

Báro přiznám se, že s tím tekutým Ivanem jsi nás tedy příliš nenadchla! Vypadá to, že Ivan nebude v kapalném stavu jenom v úterý, ale celý týden. Co ale pořád zkoumám, je sklon deště v chlívečku "úterý", který je stejný jako sklon vojáků v okýnku "neděle". To mně sice ladí vizuálně, nicméně netuším, jestli tím takhle náhodou nechceš něco naznačit, pokud se trvání deště týče... Houby v sobotu je dobrá zpráva, ne ale pro mě, protože sbírání hub mě nebaví. Teda baví, pokud najdu krásnou zdravou houbu na každém metru :)

24.06.2013 18:33   Reakce

bára klimešová

... ty jsi ale všímavý, Radime, sklonem deště jsem nechtěla naznačovat nic, nejspíš je pro mne tento úhel přirozený z kaligrafie, nicméně to vypadá, že do počasí se začínám trefovat docela přesně, i když diáře vznikají dost s předstihem... že bych byla zakletá rosnička a časem dělala kreslenou předpověď počasí :-) ?

28.06.2013 15:38   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy