Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 19. 8. do 25. 8.

19.08.2013  Bára Klimešová 3  komentářů

Pondělí nám sice začíná deštivě, ale předpověď na zbytek týdne je parádní! Čeká nás další krásný letní týden, který oslaví nejen Ludvík a humanitární pracovníci, ale zítra i Bernard! Ve středu bude nejen sklizeno, ale začnou odlétat i čápi, což bude neklamný znak končícího léta. My se tím ale nenecháme otrávit a budeme se těšit na pátek a víkend! Ve čtvrtek se připravíme tím, že oslavíme Bohouše! V pátek si připomeneme Den zrušení otroctví, v sobotu si nebudeme všímat Bartoloměje, co krátí den. No a v neděli má svátek Radim a na konec týdne se nám vylíhnou spousty slunéček sedmitečných alias Berušek... Krásný týden vám přeje Bára a všichni baristé a kavárníci!

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

Báro, opět krásný kalendář, i když už s jasnými příznaky blížícího se konce léta. Ale víš, co je skvělé? Že mám v neděli svátek a líhnou se Berušky. Protože moje máma mi vždycky vyprávěla, že když jsem byl hodně malý, Berušky jsem s oblibou jedl.....:) Je všechno jenom náhoda?

19.08.2013 11:01   Reakce

bára klimešová

... díky, náhody přece neexistují, to víš, ne?... tak krásný sedmitečný svátek v neděli a tentokráte si dej k jídlu raději něco jiného :-)

19.08.2013 13:50   Reakce

Petr Skondrojanis

Radime tak dobrou chuť. Baro díky, skvělé. Jdu se připravit na odlet čápů..

20.08.2013 10:18   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy