how to write custom validations in struts term paper vs report homework help for college students as law papers cheap resume service colorado best cv writing service london uae help with a scholarship essay
Stálé rubriky / HR – Human Relations
Stálé rubriky

Personální okénko: Daniel Čapek generálem v Sodexo

18.10.2012  Jiří Kocourek 0  komentářů

V kavárně nahlížíme do dění firem, čehož se týkají i personální změny. Přinášíme několik firemních rošád z posledních dní.

Sodexo

Daniel Čapek se od října stal novým generálním ředitelem společnosti Sodexo – Řešení služeb u klienta. Předtím zastával pozici obchodního a marketingového ředitele firmy.

Na pozici nahrazuje Christopha Aumüllera, který odchází na novou pozici v centrále skupiny Sodexo ve Francii. Čapek do skupiny Sodexo nastoupil v roce 1996 a od té doby zastával různé pozice v různých odvětvích působení skupiny. Má zkušenosti jako ředitel IT a logistiky, marketingu a obchodu. Mimo jiné získával zkušenosti také v zahraničí, v letech 2008-2011 působil na pozici generálního ředitele divize Sodexo – Řešení pro motivaci v Číně. Od roku 2011 pracoval v ČR jako obchodní a marketingový ředitel Sodexo – Řešení služeb u klienta.

„V oblasti stravování je nyní pro Sodexo klíčovou výzvou především úspěšně zvládnutý posun od ‚závodních jídelen‘ k ‚firemním restauracím‘ a v oblasti facility managementu nabídka skutečně kvalitních integrovaných řešení všech služeb, které nejsou zásadní pro core business klientů Sodexo,“ říká Daniel Čapek k plánům společnosti v následujícím období.

ESET

Na pozici technického ředitele české pobočky antivirové společnosti ESET nastoupil Jiří Spour (36). Z titulu své funkce se zároveň stal členem představenstva firmy. Spour bude zodpovídat za veškerá technická a technologická aktiva společnosti, což znamená řízení vývoje interních systémů pro ESET ČR, řízení provozu IT a v neposlední řadě také technickou a technologickou podporu produktů ESET.

První zkušenosti s vývojem softwaru začal Spour sbírat už během studia na pražském ČVUT. V roce 2001 nastoupil do tehdejšího Českého Telecomu, kde měl na starosti správu a vývoj IS pro zajištění bezpečnosti a posléze vedení týmu technické podpory. Od roku 2005 až do nynějška působil v České pojišťovně, kde zastával různé vedoucí pozice, naposledy jako ředitel odboru systémů životního pojištění.

„Nabídku od ESETu chápu jako ocenění své dosavadní práce v jiných společnostech. Jsem rád, že se můžu stát součástí technologicky orientované firmy, která patří mezi nejvýznamnější v oblasti počítačové bezpečnosti,“ říká Jiří Spour.

AdMarket

Viktor Tecl má jako nový obchodní ředitel AdMarket primárně za úkol zaštítění prodejní aktivity a převzetí odpovědnosti za nestandardní projekty.

Nelehká výzva čeká Viktora Tecla, který přichází do firmy ze společnosti NeoOgilvy, kde odpovídal za on-linové aktivity společnosti IBM v České republice. Během své dosavadní kariéry působil na manažerských pozicích v oblasti marketingu a prodeje, konkrétně v oblasti telekomunikací - Telefónica O2 Czech Republic nebo Unient Communications, v agenturách Dorland a Bison&Rose nebo médiích  - Radio Vox.

Viktor je sportovec, občas se rád projede na motorce a v příjemné společnosti si rád dopřeje dobré jídlo a pití. 

Deloitte

Z pražské kanceláře bude velet nový vedoucí partner v oddělení podnikového poradenství  Deloitte ve střední Evropě, kterým se stal Němec Christoph Greving (55).

Mezi jeho hlavní úkoly patří udržování a rozvíjení obchodních vztahů s německy hovořící klientelou v regionu střední Evropy. Christoph Greving je partnerem s více než patnáctiletou praxí v oblasti podnikového poradenství a je v současné době na dlouhodobé stáži v rámci členských firem Deloitte ve střední Evropě.

Mezi jeho specializace patří výrobní průmysl a má rozsáhlé odborné znalosti zahrnují organizační návrhy a programy transformace financí v předních nadnárodních společnostech v Evropě.

    

 

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

GARANTI RUBRIKY

Hanka Velíšková

Personální ředitelka společnosti KPMG

Vendy Jersáková

HR praktik na cestě za moderním pracovním prostředím a kultivovanými mezilidskými vztahy

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy