phd thesis networking personal identity essays words ending in line helping others for personal gain essays argument essay writing build your resume online pyscopath essay college essays editing service research papers on racism
Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 19. 8. do 25. 8.

19.08.2013  Bára Klimešová 3  komentářů

Pondělí nám sice začíná deštivě, ale předpověď na zbytek týdne je parádní! Čeká nás další krásný letní týden, který oslaví nejen Ludvík a humanitární pracovníci, ale zítra i Bernard! Ve středu bude nejen sklizeno, ale začnou odlétat i čápi, což bude neklamný znak končícího léta. My se tím ale nenecháme otrávit a budeme se těšit na pátek a víkend! Ve čtvrtek se připravíme tím, že oslavíme Bohouše! V pátek si připomeneme Den zrušení otroctví, v sobotu si nebudeme všímat Bartoloměje, co krátí den. No a v neděli má svátek Radim a na konec týdne se nám vylíhnou spousty slunéček sedmitečných alias Berušek... Krásný týden vám přeje Bára a všichni baristé a kavárníci!

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

Báro, opět krásný kalendář, i když už s jasnými příznaky blížícího se konce léta. Ale víš, co je skvělé? Že mám v neděli svátek a líhnou se Berušky. Protože moje máma mi vždycky vyprávěla, že když jsem byl hodně malý, Berušky jsem s oblibou jedl.....:) Je všechno jenom náhoda?

19.08.2013 11:01   Reakce

bára klimešová

... díky, náhody přece neexistují, to víš, ne?... tak krásný sedmitečný svátek v neděli a tentokráte si dej k jídlu raději něco jiného :-)

19.08.2013 13:50   Reakce

Petr Skondrojanis

Radime tak dobrou chuť. Baro díky, skvělé. Jdu se připravit na odlet čápů..

20.08.2013 10:18   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy