research paper purpose statement how to write a good essay for a scholarship how to write research proposal example physics homework letter writing service uk dissertation on marketing research help with microeconomics homework business plans software zoo business plan public service essays
Stálé rubriky / Společnost a trendy
Stálé rubriky

Ilustrovaný diář od Báry na týden od 15. 7. do 21. 7.

15.07.2013  Bára Klimešová 3  komentářů

Krásné pondělí! Vsadíme se, že jste nevěděli, že dnes má svůj den nejen Jindřich, ale i gumoví medvídci! Je to tak, přátelé. Zítra bedlivě sledujte, co dělají mravenci, pokud vás zajímá, jaká bude zima. Ve středu slaví svůj svátek Martina a maliny, den poté je den Nelsona Mandely, kterému přejeme zdraví. S pátkem si – upřímně řečeno – nevíme rady. Když bude vedro, bude snad vedro i v lednu? Lidové pranostiky ale nechme raději stranou a věnujme se dětem, kterým můžeme v sobotu třeba koupit lízátko! No a v neděli se nenechte překvapit nejen jménem svatý Praxed, ale ani ranní mlhou. S Bárou vám přejeme báječný týden!

Bára Klimešová

artbara.cz = srdce + nápad + ruka

 
 

Radim Koštial

Báro, Den gumových medvídků je úplně senzační :) Pořád mi ale vrtá hlavou ten pátek: jaký červenec, takový leden. Z toho pořád nejsem moudrej. Ale zas tak mi to nevadí :) Krásný týden!

15.07.2013 08:20   Reakce

Petr Skondrojanis

No ja jdu hlavně sledovat ty mravence!

15.07.2013 09:23   Reakce

bára klimešová

... díky, chlapci, doufám, že jste si to oba užili :-)

22.07.2013 11:35   Reakce

GARANTI RUBRIKY

Dalibor Holý

Statistik, analytik a manažer ČSÚ pro oblast trhu práce

 
 
Přináší společnost LMC, s.r.o., vyrobeno ve spolupráci s Omega Design & Breezy